Ve čtvrtek 13. října 2016 proběhla v areálu Dolu Hlubina v Hudebním klubu Brick House (staré koupelny) nejen slavnostní imatrikulace prváků Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity, ale oslavili jsme také 25. výročí založení naší fakulty.
Na párty PřF OU zahrály nejen tři kapely – Samostatně neprodejní (rock/pop), Ajdontker (rock) a HEY!!! (acoustic rock), ale uskutečnila se také hodinová výuka salsy, které se ujal mexický tanečník Juan Manuel Garcia. Vskutku zážitek, protože jste si salsu mohli zatančit klidně i s panem děkanem, v rytmu salsy se vlnili všichni – studenti i zaměstnanci.
Nechybělo ani dobré jídlo a pití (jídlo v režii Passion for Food a nápoje v režii SUS Ostrava).
Bylo to radostné a divoké!
Vy, kteří jste spěchali po imatrikulaci domů, jste nás sice udivili, že o žádnou zábavu nestojíte, ale my, kteří jsme zůstali, jsme si to pořádně užili! Díky všem, kteří zůstali a postarali se o úžasnou atmosféru!
Imatrikulace a párty PřF OU na fotografiích studentky Báry Plecháčkové:

Mnohem více fotografií v galerii na webu PřF OU.