Rozbíháme semestr aneb Každý kilometr pomáhá!

Autor: Martin Palička , 6. 2. 2018

Za každý uběhnutý kilometr stovku pro Mobilní hospic Ondrášek. To je férová nabídka, kterou pro vás připravil tým projektu Čokoládové srdce spolu s FITparkem. Přijďte do fitka zdarma a ještě tím přispějete na dobrou věc!

Čokoládové srdce pořádá 20. února jedinečnou akci ve vítkovickém FIT PARKU. Vzdělávací a dobročinný projekt studentů Lékařské fakulty zve všechny studenty napříč fakultami, kteří rádi sportují a dělají dobré skutky na jedinečné odpoledne, kdy za každý uběhnutý kilometr poputuje částka 100 Kč pro Mobilní hospic Ondrášek. Ruku k dílu přiloží i místní trenéři, kteří věnují svůj celodenní výdělek na stejný účel. V neposlední řadě budou na této akci připraveny známé symboly celého projektu, čokoládová srdíčka domácí výroby, díky nimž se v zimním semestru podařilo vybrat částku 35 000 Kč. Vstup do FIT PARKU bude na tuto akci samozřejmě zdarma.

Jsou čokoláda a běh tvojí vášní? Pokud ano, je pro tebe tato akce jedinečnou šancí přeměnit vášeň v dobrý skutek. Neváhej a doraz 20. února do FIT PARKU.

Více informací na facebooku Čokoládové srdce nebo v oficiální události akce Rozbíháme semestr.

Těšíme se na Vaši účast!