Reprezentační ples: Poslední místa k sezení!

Autor: , 2. 2. 2016

V online prodeji již žádná místa k sezení nejsou, my jsme pro vás ale několik stolů zarezervovali. Přijďte si pořídit svůj lístek na ples do kanceláře PR. V online prodeji zbývají už jen lístky na stání.


V online prodeji jsou již jen lístky na stání, my pro vás ale máme i místa k sezení. Zarezervujte si je na PR oddělení.

Po vstupenkách na Reprezentační ples Ostravské univerzity 2016 se jen zaprášilo, naštěstí jsme ale stihli několik stolů zablokovat pro naše studenty, zaměstnance, absolventy i jejich známé. Pokud tedy chcete vstupenku na sezení, můžete si ji koupit v kanceláři PR oddělení denně od 8 do 16:00 hodin (předem si místo zarezervujte telefonicky u Andrey Wantulové nebo Terezy Gerthnerové). Vstupenky na stání jsou taktéž v prodeji v kanceláři PR, ale i online přes server goout.cz.

Hlavní sál, ve kterém zahraje Janáčkova filharmonie Ostrava a také brněnské postfolkové trio PONK, je již vyprodán i fyzicky, ale v Dolním sále i BigBaru pro vás máme ještě několik stolů.

Dolní sál je plný energií nabité muziky v podání The Baskers a HEY!!!, BigBar je poklidným místem s podkresovou jazzovou muzikou a s hlavním barem i občerstvením po ruce.

Vstupenky na sezení i na stání vás neomezují sálem, do kterého si je pořídíte, samozřejmě si můžete jít zatancovat na Filharmonii, zaskákat do Dolního sálu i odpočinout a občerstvit se v BigBaru.

Na plese na vás čeká oficiální pivo studentů Ostravské univerzity (IQač), na milovníky vína zase výborný výběr vín z vinařství Mikrosvín a bohatá tombola, které dominuje například Apple iPAD Air.

Ples se bude konat už 19. února ve Starých koupelnách Provozu Hlubina od 19 hodin. Další podrobnosti o kapelách, občerstvení, prostoru i tombole naleznete v tomto článku na OU@LIVE.

Těšíme se na vás!

Váš PR tým

Související články: