Reprezentační ples Ostravské univerzity 2019

Autor: Andrea Wantulová , 7. 1. 2019

Hlava v hlavní roli! To je originální téma letošního ročníku Reprezentačního plesu Ostravské univerzity. Přijďte na honosný, přesto přátelský ples plný kvalitní hudby a vynikající zábavy!


Dress code Reprezentačního plesu Ostravské univerzity 2019 je Hlava v hlavní roli - těšíme se na všechny vlasové kreace i originální klobouky!

Už počtvrté roztančí Ostravské univerzita všechny tři sály Starých koupelen Dolu Hlubina. 15. února 2019 se zde koná další ročník Reprezentačního plesu Ostravské univerzity, který v posledních letech provází vždy originální téma. Letošním je Hlava v hlavní roli – tedy klobouky, výrazné a extravagantní účesy nebo třeba jen drobné vlasové doplňky. Cokoliv je vítáno, nebojte se experimentovat!

Kromě vznešeného dress codu budou kralovat i hudební zážitky: v hlavním sále Starých koupelen ve druhém patře odstartuje ve 20:00 zábavu Sunday Swing, který od 22:00 vystřídá Big Band!!! Ostrava, složený z členů muzikálového orchestru Národního divadla Moravskoslezského. Hlasově ho povede zpěvák Tomáš Savka, držitel ceny Thálie za muzikál Evita a finalista první řady soutěže Superstar. S Bandem se protančíte až do naší Velké půlnoční losovačky, ve které vás už tradičně čekají velkorysé ceny partnerů plesu. Nebude ani chybět tradičně netradiční vystoupení, tentokrát se o dech beroucí chvilku na Reprezentačním plese postará ostravská akrobatka Lucie Kovářová Mičková, která předvede své umění na šalách.

>>>KOUPIT VSTUPENKY<<<

V dolním sále se pak těšte na kapelu Kobra Party Band Universal, která to rozjede od 20:00 do samotné půlnoci. Závěrečná párty v dolním sále pak bude patřit originální dvojici Dr. Zeppelin & Matúš Tomala, která kombinuje skvělou taneční muziku například s živými saxofonovými sóly. A ty zvednou z židle každého z vás.

Vstupenky na Reprezentační ples Ostravské univerzity 2019 pořídíte na portálu Tickito.cz. Pokud si pořídíte vstupenku na sezení, tedy se svým místem v jednom ze tří sálů, v její ceně je i stokorunový poukaz na jídlo dle vašeho výběru. Cena vstupenky na sezení v Hlavním sálu je 500 korun, sezení u stolu v Dolním sálu vyjde na 450 korun a v Big Baru pořídíte za 400 korun. Tento sál je jako obvykle bez živé hudby pro milovníky klidného prostředí, kteří Reprezentační ples vnímají více jako příležitost k setkání, než k tanci. Vstupenky na stojáka stojí pouhých 250 korun, jejich součástí není stokorunový poukaz na teplé jídlo a jsou zde pro všechny vytrvalce, kteří zkrátka hodlají trávit většinu času na parketu nebo na baru. Všechny vstupenky vás samozřejmě opravňují k pohybu ve všech sálech a nejste nijak omezeni.

Na našich barech jako vždy najdete lahodná vína moravského vinařství Mikrosvín, které je stálým partnerem Reprezentačního plesu Ostravské univerzity, pivo z místního Pivovarského domu Ostrava, který speciálně pro Ostravskou univerzitu vaří studentské pivo IQač nabité ginkgo bilobou i povedené míchané drinky pro gurmány, kteří se zkrátka nesmíří s „obyčejným panákem“.

Srdečně vás na Reprezentační ples Ostravské univerzity zveme a věříme, že právě s letošním dress codem, který každému dává prostor být „ve své kůži“, se nám opět podaří vytvořit vznešenou a přesto přátelskou atmosféru celého plesu.