Již tento pátek 23. 2. 2018 v 19.00 se Staré koupelny bývalého Dolu Hlubina opět promění v honosné sály, které budou hostit Reprezentační ples Ostravské univerzity. Pro ty, kteří stále ještě váhají, přinášíme podrobné informace o programu i o pití a jídle na barech.

V hlavním sále, který se tradičně nachází v nejvyšším patře, se můžete těšit zejména na Rock and Roll Band Marcela Woodmana, který ples zahájí pořádnou smrští. Ve 22 hodin pak tento sál pohltí strhující atmosféra kolem vystoupení akrobata v obruči Lukáše Bezděka ze sdružení Cirkus trochu jinak, který na chvíli přebere pozornost na tanečním parketu svým dech beroucím výkonem. Závěr večera v hlavním sále pak bude od 22.30 patřit kapele Cimball Hellband, který vám v netradičním pojetí zahraje jak světové pecky, tak i české lidovky. V neposlední řadě v hlavním sále propukne také velká půlnoční losovačka, která letos opravdu stojí za to. Ve hře je Samsung LED TV  s uhlopříčkou 140 cm, wellness víkend se skipasem na Červenohorském sedle nebo třeba mobilní telefon Honor 8.
V dolním sále pro vás zahraje ostravská kapela na vlně swingu a jazzu The JazzCake, která vás nejdříve naladí instrumentální předehrou a potom v čele se zpěvákem Radkem Melšou zvedne ze židlí a přitáhne na parket. A že bude potřeba rozhýbat lýtka a boky. Od 23 hodin totiž nastoupí po loňském plese proslulí MG Dance, kteří pro vás mají v záloze další taneční workshop. Tentokrát si projdete evolucí kubánských tanců od samého počátku až po současnost. Dolní sál tady bude pro ty největší vytrvalce až do rána – bude zde totiž pokračovat electro-swingová párty s DJ Day D.
BigBar bude tradičně místem k odpočinku, povídání a taky občerstvení. Těšit se můžete na poctivý výběr vín z moravského vinařství Mikrosvín, pivo IQač (oficiální pivo studentů Ostravské univerzity se značnou dávkou ginkgo biloby) pro vás již tradičně vaří Pivovarský dům Ostrava. Něco tvrdšího na barech si letos dáte od firmy Stock, která v rámci 100. výročí připravila i speciální rum Republica: pravý rum z cukrové třtiny. O kvalitní a vydatné občerstvení se pak postará stylová ostravská restaurace Hogo Fogo, která si pro tuto příležitost připravila speciální menu.
Zkrátka stejně jako každý rok je na co se těšit. Nenechte si to ujít, místa k sezení jsou sice již vyprodána, ale ještě zbývá několik lístků na stojáka. Ty si můžete zakoupit předem na tickito.cz nebo případně také na místě u vstupu.
Budeme se na vás těšit!