„Loni jsme s Janáčkovou filharmonií Ostrava a andělem oceněnou kapelou PONK nasadili laťku hodně vysoko. Polevit ale nehodláme, i letos se můžete těšit na symfonický zážitek, tentokrát v podání našeho Orchestru Fakulty umění Ostravské univerzity. A také ostatní kapely jsme vybrali tak, abychom zachovali loňský vysoký standard,“ uvádí Adam Soustružník, tiskový mluvčí univerzity.
Reprezentační ples Ostravské univerzity 2017 se bude konat 17. února a podruhé se vrátí do Starých koupelen bývalého Dolu Hlubina (nyní součást sdružení Provoz Hlubina). Tři honosné sály opět nabídnou různorodou hudbu – od klasické polky či valčíku přes swingové rytmy až po světové a české hitovky.

V Hlavním sále po Orchestru vystoupí TAKT, hudební těleso šité na míru pro tento večer. V Dolním sále se můžete těšit na neutuchající elixíry energie v podání party ostravských hudebníků Banda del Café, kteří pro vás mají esa v rukávu jako například Deep Purple, U2, Buty nebo Lucie. Big Bar bude tradičně poklidným jazzovým přístavem.
Ples se letos ponese ve stylu Shining Elegance, tedy zářivé elegance. „Loňský stylový dress code Black&White sklidil úspěch a téměř všichni dorazili v černé a bílé barvě, což krásně doplnilo celkovou atmosféru plesu. A proto jsme i letos vybrali dress code, který co nejméně omezuje ve výběru a přesto dodá plesu punc neopakovatelnosti. Letošním pojícím prvkem bude Shining Elegance. Stačí tak doplnit své šaty o třpytivý prvek,“ dodává Adam Soustružník.

DRESS CODE: ZÁŘIVÁ ELEGANCE

Pro ty, kteří loňský ročník nově pojatého Reprezentačního plesu Ostravské univerzity nezažili, přidáváme video, ze kterého můžete jeho nezaměnitelnou atmosféru nasát. Na fotky z loňského plesu se můžete podívat zde. Těšíme se na vás v únoru!