Srdečně Vás zveme na další přednášku projektu Psychotalks Tentokrát nahlédneme pod pokličku obsedantně kompulzivní poruchy společně s Davidem Komárem, který se „s ní“ každodenně potýká již několik let. Nevíte, co se pod tímto názvem doopravdy skrývá či, zda se dá s OCD vést „normální“ život? Tyto a mnohé další otázky budou zodpovězeny.Přijďte se dozvědět pravdu a společně s námi zbořit společenské stigma s tímto onemocněním spojené!
Přednáška se uskuteční v příjemném prostředí Kampus Palace ve čtvrtek 1. listopadu 2018 od 17:30 do 19:00. Facebooková událost akce: https://www.facebook.com/events/241966383142330/. Těšíme se na Vaši účast, vstupné je dobrovolné.
Psychotalks je projekt studentů psychologie, pod záštitou ČASP (České Asociace Studentů Psychologie), kteří se rozhodli dát prostor všem, kteří mají k psychologii co říci, s cílem dostat psychologická témata do povědomí širší veřejnosti. Tento projet probíhá formou pravidelných přednášek (každý první čtvrtek v měsíci) odborníků z praxe, ale i lidí s osobními zkušenostmi.