Přijďte se před Majálesem protáhnout

Autor: , 22. 4. 2016

Tradiční Sportovní den Ostravské univerzity opět zpestří majálesový den! Kromě obvyklých sportů nabídne třeba i lukostřelbu, kroket, in-line či vodní turistiku.

Sportovní den Ostravské univerzity - přijďte se před Majálesem pořádně protáhnout nebo si zahrát třeba petanque!

Plán na odpoledne 4. května 2016 je jasný – bude se rubat Majáles Ostrava 2016. A před rubáním je dobré se protáhnout, proto Ostravská univerzita každoročně pořádá Sportovní den OU.

Už nyní najdete na stránkách TEPu (po přihlášení pod programem FUNNY) seznam sportů i jejich časy. Přihlašovat se můžete až do úterý 3. května 2016.

V nabídce je třeba beach volejbal, tenis, badminton, futsal, ale i in-line bruslení, silový trojboj, běh na 5 km, lukostřelba nebo pétanque.

OU@LIVE a Katedra studií lidského pohybu Pedagogické fakulty Ostravské univerzity vás srdečně zvou na Sportovní den, jehož součástí je i výlet na vodu (pro studenty i zaměstnance) a výšlap na Lysou horu (pro zaměstnance) – o těchto dvou aktivitách najdete více informací v tomto článku na OU@LIVE.

Sportu zdar!

Leták - aktivity na Sportovní den OU