Přihlaste se na Food Foto Workshop v rámci Garden Food Festivalu

Autor: , 9. 6. 2017

Na stánku Ostravské univerzity na Garden Food Festivalu budete mít jedinečnou možnost naučit se styling a fotografování jídla. Celkem 36 zájemců dostane příležitost zúčastnit se jedinečného individuálního workshopu s fotografem Karlem Kitou.

Máte rádi jídlo, které dobře vypadá? Naučte se ho zvěčnit v celé jeho kráse. Na stánku Ostravské univerzity na Garden Food Festivalu bude v oba festivalové dny probíhat Food Foto Workshop s Karlem Kitou, díky kterému se naučíte, jak jídlo vystylovat i nasvítit.

Přihlaste se na pr@osu.cz (nebo třeba i na místě na stánku č. 34, stánku Ostravské univerzity)  na jeden z šesti běhů workshopu (sobota 13, 14, 16 hodin; neděle 12, 13, 15 hodin) – pro prvních 6 přihlášených na každý běh je zajištěna individuální péče fotografa Karla Kity i food stylistky.

Aktivní účastníci workshopu si musejí přinést vlastní foťák a jídlo zakoupené v rámci Garden Food Festivalu. Neváhejte se přihlásit, místa jsou stále volná! A pokud byste to náhodou nestihli, nevadí. Rozhodně můžete po dobu všech běhů workshopů přihlížet a ptát se na to, co vás zajímá.

Srdečně vás zveme!