Katedra romanistiky Filozofické fakulty OU nabízí jedno volné místo v rámci celoročního modulu Portugalština: jazyk, reálie a kultura 1, nabídka je určena všem zájemcům z řad studentů i široké veřejnosti. Můžete se těšit na intenzivní výuku portugalského jazyka s rodilou mluvčí a poutavé povídání o životě v portugalsky hovořících zemích, dějinách i jedinečné kultuře. Tečku za modulem učiní několikadenní exkurze na ta nejkrásnější místa v Portugalsku, která je naplánovaná na konec letního semestru. Neváhejte a využijte možnosti rozšířit si obzory – dobrá společnost zaručena!

V případě zájmu kontaktujte dr. Marianu Kunešovou prostřednictvím mailu mariana.kunesova@osu.cz.

Seznamte se s průběhem výuky v rozhovoru s Adélou Odrihockou, absolventkou loňského modulu portugalštiny, nebo si přečtěte poutavé interview s produkční diskusního fóra Meltingpot a lektorkou modulu Petrou Hnikovou Charmite, která žila deset let v Brazílii.