Oddělení PR a marketingu pro vás na Portálu OU připravilo novou sekci, ve které najdete speciální nabídku pro studenty a zaměstnance Ostravské univerzity. Neustále zde přibývají pracovní příležitosti, brigády a stáže pro studenty, nabídky slev na kulturní i sportovní akce, školení, kurzy a podobně.
„Portál OU byl dosud převážně informačním prostředím, přitom má potenciál studentům i zaměstnancům přinášet určitou přidanou hodnotu. Ostravská univerzita navazuje nové spolupráce s různými organizacemi a institucemi, proto přibývá zvýhodněných nabídek pro naše studenty a zaměstnance. Už jsme zde měli například nabídku stáží v Českých centrech po celém světě, nabídku práce na Ministerstvu spravedlnosti ČR i mnoho lukrativních nabídek ze soukromého sektoru,“ uvádí Adam Soustružník, vedoucí oddělení PR a marketingu.
A nových nabídek stále přibývá. Sledujte proto Portál OU a využijte výhod, slev a příležitostí příslušnosti k Ostravské univerzitě!