Podnikej s OU – workshopy pro vás

Autor: Michal Mantič , 28. 8. 2015

Neváhejte a přihlaste se na workshopy pro začínající podnikatele, které jsme připravili ve spolupráci s coworkingovým centrem VIVA.

COWORKINGOVÉ CENTRUM VIVA podobné akce pro nápadité lidi pořádá pravidelně.

Milí studenti, milé studentky,

od nadcházejícího akademického roku (2015/2016) bude některým z Vás umožněno splnění Vašeho snu. Pokud se již delší dobu snažíte zrealizovat nějaký svůj podnikatelský nápad, ale zatím jste buďto nenašli odvahu, nebo nechcete začít špatně, máme pro vás dobrou zprávu.

V příštím semestru Vám nabízíme možnost zúčastnit se série workshopů v coworkingovém centru VIVA, během nichž by Vám mělo být objasněno, jak s podnikáním začít. Od nejdůležitějších základů týkajících se marketingu, financování a legislativy až po reálné fungování Vašeho projektu.

Bohužel kapacita je omezená a v případě velkého zájmu bude probíhat výběrové řízení, ze kterého vzejde “pouhých” 10 šťastlivců. Ale  nenechte se odradit, věřte svým projektům a pojďte do toho! Kurz Vás vyjde na 2000 Kč, ale pozor!

V případě, že úspěšně absolvujete všechny nabízené workshopy (docházka + aktivní prezentace) budou Vám veškeré peníze vráceny.

Je to pouze pojistka toho, aby jste tuto šanci nepromarnili a neodchodili si to všechno komplet 🙂

Pokud Vás nabídka zaujala, bližší informace a odkaz na registraci najdete ve svém studentském e-mailu z 3.8.2015.