Ostravští vlci si už brousí zuby na hokejisty z Karlovy univerzity

Autor: , 11. 2. 2019

Fanoušci univerzitního hokeje, připravte si hlasivky, budete je potřebovat! Už 12. února se náš hokejový tým BO Ostrava utká na domácí půdě s několikanásobnými mistry z Karlovy univerzity. Bude to boj!

Hokejový tým BO Ostrava, který spojuje hráče Ostravské univerzity a VŠB-TUO, je v Evropské univerzitní hokejové lize sice ještě pořád benjamínkem, ale výsledky tomu rozhodně nenasvědčují. Během několika měsíců se naši hokejisté vyšvihli hned na čtvrtou příčku, a dokonce dokázali porazit i vedoucí tým Masarykovy univerzity v Brně. Už za pár dnů je čeká klíčový zápas s mužstvem Karlovy univerzity, ba co víc – i vy můžete být u toho!

Neváhejte a přijďte podpořit hokejový tým snů BO Ostrava! Nervy drásající zápas se odehraje už 12. února v 18.00 v porubské RT TORAX ARÉNĚ. Hustou atmosféru pak rozproudí Pozkouškový rozkalovák v klubu Vrtule, kde zkrátka nesmíte chybět!

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji prostřednictvím webu www.bohokej.cz, a pozor – ke každé vstupence dostanete pivo zdarma!

Přijďte s námi zahájit letní semestr ve velkém stylu!