Ani jsme se nenadáli a Zahájení majálesového měsíce je tady! Již tradičně se bude konat na Masarykově náměstí v Ostravě, a to ve středu 5. dubna od 13h. Krásné a slunečné počasí je již objednáno, takže dalším nejdůležitějším faktorem je, abyste dorazili vy všichni s dobrou náladou a chutí pořádně oslavit příchod jara a spolu s ním i začátek majálesového měsíce. Všemi oblíbené zahájení vypuštěním balónků směrem k nebi nebude chybět ani letos. 🙂
A jaké budou další akce, na které se letos můžete těšit? Není jich vůbec málo a díky jejich různorodosti věříme, že si každý najde to své. Tak si je pojďme představit.
5.4.      Zahájení majálesového měsíce – (Masarykovo náměstí Ostrava)
12.4.    Deskový večer – (bývalá menza Ostravské univerzity)
19.4.    Melody of Campus – (kampus VŠB-TU Ostrava)
22.4.    Sk8park Contest – (X-Spots Skatepark Ostrava Poruba)
24.4.    Grill Palace – (Kampus Palace)
25.4.    Fitness session – (Trojhalí Karolina)
3.5.      Open Mic – (Dock Ostrava)
12.5.    Majálesový průvod – (centrum Ostravy)
Jak jste si jistě všimli, tak i letos vrcholem doprovodného programu je Majálesový průvod. Důležitá informace pro všechny – účastníci Majálesového průvodu s maskou mají vstup na Majáles Ostrava ZDARMA!
Tou pravou oslavou jara je ovšem samotný Majáles Ostrava 2017. Největší novinkou je změna termínu na pátek, který navíc není jen tak obyčejný, neboť studentům obou ostravských univerzit končí výuka právě v tento den: 12. 5. 2017! Právě proto se mají studenti na co těšit. A jako nejlepší odměnu za zvládnutí semestru máme pro vás to nejlepší pivo. Po dlouhé době se na Majáles Ostrava vrací pivovar Radegast. S novinkami však rozhodně nekončíme. Aby toho nebylo málo, měníme i prostory oslav. Vracíme se zpátky do industriálního prostoru mezi vysoké pece. Můžete se těšit na 5 scén, včetně Red Bull Sauruse, přes 30 vystoupení a na nezapomenutelnou atmosféru!
Čeká vás No Name, Mandrage, Wohnout, Mirai, Sto zvířat, Zoči Voči, Rocky Leon, Paulie Garand, Pil C, Telekinesis, Joe Ford, Invasion nebo Criminal Noise a mnoho dalších interpretů, které naleznete na webovkách Majálesu Ostrava nebo našem Facebooku.
Určitě si každý najde ten svůj důvod, proč na Majálesu Ostrava nemůže chybět! 🙂
Vaše Stavovská unie studentů Ostrava