Ostravský Majáles se posouvá na podzim

Autor: , 2. 4. 2020

Tradiční studentská oslava jara se letos netradičně zbarví do podzimních barev. Majáles Ostrava se kvůli šíření nového typu koronaviru přesouvá na 16. září 2020.

Majáles Ostrava se přesouvá na září. Informovali o tom dnes organizátoři na webu majalesostrava.cz.

„V reakci na nouzová opatření přijatá vládou České republiky a obavám z šíření koronaviru se letošní 26. ročník Majálesu Ostrava 2020 přesouvá. Zdraví a bezpečnost hudebních příznivců, umělců a dalších účastníků, kteří jsou do realizace festivalu zapojeni, je pro nás na prvním místě,” vzkazují organizátoři Majálesu Ostrava v tiskové zprávě, kterou zveřejnili 2. dubna na webu majalesostrava.cz.

Majáles, tedy tradiční studentská oslava jara a studentského života, se tak namísto plánovaného květnového termínu uskuteční až 16. září 2020 na stejném místě, a to na Slezskoostravském hradě.

Hudební program zůstává prozatím beze změny, headlineři letošního Majálesu nový termín potvrdili. Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a ti, kteří se v září akce nebudou moci zúčastnit, bude nabídnuta od 20. dubna 2020 do 10. května 2020 možnost vrácení peněz. Online vstupenky bude možné vrátit na emailové adrese objednavky@tickito.cz a offline vstupenky na emailové adrese prezident@younie.cz . Otázky na nejčastější odpovědi spojené s posunem termínu Majálesu pak najdete zde.

Další informace pak můžete sledovat na Facebookové události nebo na webových stránkách Majálesu.

Organizátorům, kteří jsou mnohdy také studenty Ostravské univerzity, držíme palce a přejeme hodně sil!