Ostravské hokejové derby: Letos ve velkém!

Autor: , 1. 11. 2018

V úterý 27. listopadu se od 17 hodin rozehraje další Ostravské hokejové derby, ve kterém soupeří týmy Ostravské univerzity a VŠB-TUO. Letos ve větší aréně a s dalšími novinkami.

Ostravské hokejové derby je letos plné změn. Přesouvá se do Ostravar arény, takže letos nabízí téměř dvojnásobek vstupenek v prodeji, který je zahájen od 2. listopadu! Derby se koná 27. listopadu 2018 v 17 hodin a studenti Ostravské univerzity letos připravují velkolepý kotel a plánují to VŠB-TUO nandat. Ať už chcete fandit z poklidné tribuny nebo být součástí kotle, který doslova vře, pořiďte si svou vstupenku co nejdříve a zajistěte si své místo na velkolepé univerzitní hokejové show! Podaří se Ostravské univerzitě porazit celek VŠB-TUO? To se už brzy dozvíme! Aktuální informace sledujte zde.

Termíny prodejů lístku a stylového oblečení na fakultách:

Středa: Welcome centrum 8:30-11:30 ; Přírodovědecká fakulta (30. dubna) 12:30-14:30
Čtvrtek:  Lékařská fakulta: 8:30-11:30 ; Pedagogická fakulta 12:30-14:30