Ostravská vyrazí na Gaudeamus – řekněte to maturantům!

Autor: , 28. 10. 2015

Vybaveni novými krásnými informačními „vějíři“ Ostravské univerzity, oblíbenými černými tužkami i univerzitními NICK-NACKY míříme ohromit středoškoláky na brněnský veletrh vzdělávání: Gaudeamus 2015. Pošlete je tam!

Takto vypadají nové informační vějíře Ostravské univerzity v jejich nových barvách.

„Existují tři hlavní důvody, proč jít studovat na Ostravskou. Jsou to naše inspirativní osobnosti, individuální přístup ke studentům a také – světe div se – samotná Ostrava,“ přečtou si studenti na úvodní straně nových univerzitních infobrožur v podobě “vějířů”.

To jsou hlavní hesla, kterými hodláme studenty oslovit. „Letos náš stánek na Gaudeamu pojmeme úplně jinak. Chceme ukázat přátelskou tvář univerzity, vsadit na její mládí a elán, na výrazné osobnosti, které zde studují, učí nebo jsou ve vedení. Černá pověst Ostravy už je také minulostí, teď je to město plné barev a Ostravská univerzita je toho součástí – vlastně třeba i tím, že jsme se podíleli na programu diskuzní scény Colours of Ostrava. To jsou naše silné stránky a konkurenční výhody, na kterých můžeme a chceme stavět,“ uvádí vedoucí oddělení PR a marketingu OU Adam Soustružník.

Ostravská univerzita nabízí na šesti fakultách téměř 300 zajímavých oborů, rozhodně tedy má co nabídnout a věříme, že se nám podaří to ukázat a přilákat na naši univerzitu množství kvalitních, aktivních studentů. Proto jestli máte ve svém okolí maturanty, neváhejte je na Gaudeamus poslat. Je to skvělá příležitost udělat si jasno ve svých představách o dalším studiu i budoucí kariéře.

Veletrh Gaudeamus probíhá na brňenském výstavišti od úterý 3. do pátku 6. listopadu a stánek Ostravské univerzity nalezenete v pavilonu G1 pod číslem 53.

Na první stručnou reportáž z místa konání se můžete těšit už v úterý odpoledne.