Ostravská slaví 25 let

Autor: , 15. 4. 2016

Ostravskou univerzitu čeká rok plný oslav. Sledujte nás na 25.osu.cz a slavte s námi!

Ostravská univerzita byla založena 28. září 1991. Od této události uplynulo pětadvacet let a to je příležitost si připomenout mnohé momenty z její historie, zavzpomínat s pamětníky zakládání univerzity či s absolventy, kteří jí nyní dělají dobré jméno.

Proto vznikl výroční web 25.osu.cz, který kromě ohlédnutí do minulosti bude přinášet také informace o akcích, na kterých bude letos Ostravská univerzita své 25. narozeniny slavit.

Pokud chcete mít přehled o všem, co se na Ostravské univerzitě děje, sledujte živý online magazín OU@LIVE. Pro absolventy je tady samozřejmě také portál absolventů. Těšíme se na vás na některé z našich živých akcí!

– přejít na 25.osu.cz –