Ostravská na Festivalu v ulicích: charitativní běhaní Děti dětem a zábava na vodě

Autor: , 4. 6. 2018

Ani letos si nenechá Ostravská univerzita ujít Festival v ulicích, který startuje v pátek 29. června a pokračuje do soboty 30. června.


Prožijte hravý, sportovní a kulturní víkend s Ostravskou univerzitou. Kromě toho, že je happening Jsme Ostravská! warm upem hudebního Festivalu v ulicích, Katedra studií lidského pohybu (KSLP) vymyslela sportovní program i v rámci samotného konání festivalu. Areál je rozmístěný na různých místech a scénách po celém centru města a sahá až k Slezskoostravskému hradu, pod kterým protéká řeka Ostravice. A právě tu i letos ovládne s kajaky, rafty a dalšími aktivitami Ostravská univerzita, konkrétněji KSLP. 

Program scény Ostravské univerzity pak obohatí v sobotu 30. června charitativní běhání Děti dětem. Malé i velké děti si zkusí hravý běh s překážkami a doplňkovými činnostmi. Dobročinné běhání je připraveno celý den a to na podporu dětí v Africe ve spolupráci s organizací Člověk v tísni. Přijďte si s dětmi zaskotačit a podpořte dobrovolným startovným vzdělávání v Africe. Malá odměna a dobrý pocit vás nemine.

Foto: Festival v ulicích