Ostrava Photo 2015 hledá pomocníky na organizaci

Autor: , 4. 6. 2015

Zajímá vás kultura a máte volný čas, který byste rádi naplnili zajímavou činností? Ostravský festival fotografie hledá pomocníky!


Fotografický festival v Ostravě hledá pomocníky na přípravy i realizaci.

„Festival se blíží a s ním se také konkretizují činnosti, se kterými bychom potřebovali pomoci,“ říká Alexandra Bočková, ředitelka festivalu.

„Nechceme nikoho do ničeho nutit, proto jsme zvolili tuto formu: Lidé nám napíší, jaké jsou jejich časové možnosti a jaká oblast práce na festivalu je zajímá a my všechny rozdělíme do týmů a práci zkoordinujeme,“ vysvětluje.

Stačí proto napsat email na ostravaphoto@gmail.com, ve kterém uvedete svůj telefon, které dny a v jakých časech jste k dispozici, co Vás zajímá a baví a organizátoři se Vám pak sami ozvou s nabídkou.

Pomoc se hledá v mnoha oblastech: zvelebování nevyužitých komerčních prostor, instalace, deinstalace nebo hlídání výstavy, asistence při vernisážích, zabezpečování občerstvení nebo propagace festivalu.

Mimo výstavy budou součástí festivalu také workshopy, přednášky, burzy, portfolio review a v neposlední řadě také nejprestižnější světová výstava žurnalistické fotografie World Press Photo, takže se bude rozhodně jednat o zajímavou zkušenost v inspirativním prostředí.

Související články: