Národní divadlo moravskoslezské se představí na půdě FF OU

Autor: , 8. 2. 2017

V rámci spolupráce mezi Filozofickou fakultou Ostravské univerzity a Národním divadlem moravskoslezským proběhne na půdě FF OU beseda a scénické čtení k inscenaci Car samozvanec

Na půdě Filozofické fakulty Ostravské univerzity proběhne 15. února 2017 odborná beseda s režisérem Andrzejem Celinským a jeho inscenačním týmem při příležitosti uvedení nové inscenace CAR SAMOZVANEC. Beseda bude doplněna o ukázky z inscenace formou scénického čtení v podání Davida Janočka a Tomáše Jirmana ze souboru činohry NDM.

Moderuje Mgr. Michal Przywara, Ph.D. (oddělení polonistiky – polská literatura a kultura), sekundovat bude doc. PhDr. Jan Vorel, Ph.D. (oddělení rusistiky – ruská literatury a kultura).

Beseda proběhne 15. února 2017 ve 14:10 v posluchárně E304.
Všichni studenti jsou vřele vítáni, srdečně zve Filozofická fakulta Ostravské univerzity a Národní divadlo moravskoslezské.

Stáhnout (PDF, 2.66MB)