Pokud máte v plánu rozšířit si svou kvalifikaci v oblasti pedagogiky, je třeba se rozhodnout do 19. června 2015. To je totiž termín odevzdání přihlášky ke studiu v rámci CDV.
Učitelé prvního i druhého stupně ZŠ si mohou rozšířit kvalifikaci o výuku předmětů Výchova k občanství, Český jazyk, Výtvarná výchova. Dále i rodiče mají možnost seznámit se s populární Hejného metodou pro výuku angličtiny na prvním stupni.
Absolventům oborů Učitelství 1. stupně ZŠ, Vychovatelství, Pedagogika volného času, Pedagogika, Speciální pedagogika CDV nabízí rozšíření odborné kvalifikace pro Učitelství pro mateřské školy.
Poslední volná místa jsou k mání také v těchto oblastech:

• Studium pro vedoucí pedagogické pracovníky – školský management
  • Studium pro ředitele škol a školských zařízení
  • Studium pro výchovné poradce ZŠ a SŠ
  • Specializační studium – Prevence sociálně patologických jevů
  • Rozšiřující jazykové studium pro učitele 1. stupně ZŠ – jazyk anglický

Podrobnější informace naleznete na webu Pedagogické fakulty OU nebo přímo u odborné referentky CDV, Mgr. Marie Marek na emailu marie.marek@osu.cz nebo na tel. 597 092 698.