Mobility Day: rozhoupej se a vyraz do ciziny!

Autor: , 7. 11. 2016

Mnoho studentů nevycestuje jen proto, že se obává papírování, jazykové úrovně a podobně. Mobility Day 10. listopadu 2016 vám ukáže, že stačí pár kroků a jste třeba i na druhém konci světa.


Studenti ze spolku International Student Club připravili informativní setkání pro všechny, kteří mají chuť vyrazit do zahraničí, ale nejsou si jistí nebo mají nějaké obavy. 10. listopadu 2016 od 15 hodin na půdě Filozofické fakulty OU v centru města na ulici Reální (místnost E308) budete mít možnost setkat se se studenty, kteří už vycestovali i se zástupci International Office Ostravské univerzity a dozvědět se tak vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli vyjet na studijní nebo pracovní stáž.

Ať už zvolíte pohodlí programu Erasmus+, který je administrativně velmi vstřícný a nabízí možnost vycestovat do celé Evropy, nebo si vyberete vlastní instituci v zemi, která je vašim snem a rozhodnete se stáž si zařídit na vlastní pěst, právě na Mobility Day máte možnost zeptat se na to, co vás zajímá těch nejpovolanějších. Popovídat si s nimi můžete u občerstvení formou rautu.

Neváhejte a dejte se do toho. Kdy jindy než během studia vám někdo proplatí semestr nebo celý rok v zahraničí?

Mobility Day ISC