Míříte do IKEA? Zastavte se na workshopy Ostravské univerzity

Autor: , 10. 1. 2020

O víkendu 18. a 19. ledna se nákupy v IKEA stanou zážitkem. Přímo ve vystavených bytech si můžete vytvořit placku (odznáček) s vlastním motivem nebo naučit děti tvořit záložky a točící se talíře z papíru.

Studenti Ostravské univerzity jsou opět připraveni vyrazit – nikoli do ulic, ale do vystavených bytů v IKEA Ostrava. O víkendu 18. a 19. ledna zde totiž povedou workshopy, které zabaví děti i dospělé. Ti nejmenší si budou moci vytvořit třeba papírovou záložku se zvířátkem nebo točící se talíře, které poslouží jako pomůcka k naučení se hodin nebo ročních období. Všechny starší pak pobaví tvorba placek – odznáčků s vlastnoručním motivem.

Workshopy jsou pro všechny návštěvníky IKEA Ostrava zdrama každý z těchto víkendových dnů od 10 do 18 hodin. Stačí najít ten správný byt a můžete si uprostřed nákupů dát kreativní chvilku.

Jedná se o další z řady workshopů Ostravské univerzity v IKEA Ostrava, které jsou připravovány také na únor, březen a duben, vždy v polovině měsíce. Na těch posledních, prosincových, měli návštěvníci možnost vyzkoušet si tvořit z odpadních materiálů vánoční postavičky.

O přesných datech a konkrétních workshopech v následujících měsících vás budeme informovat právě zde na OU@live.