Minifestival ČUM představuje podrobný program

Autor: , 5. 10. 2015

Minifestival ČUM přináší podrobný program vystupujících a stanovišť.

Literární minifestival ČUM se uskuteční 7. 10. 2015 nejenom půdě Filozofické fakulty Ostravské univerzity, ale i na dalších kulturně živých místech v centru Ostravy. Přinášíme vám proto podrobný program tohoto minifestivalu, neboť v jeho rámci proběhne také “poutní” výprava za razítky a hodnotnými knižními cenami. Zahájení ČUMu proběhne v 18:30 na FF OU, kde se jako hosté představí Michal Viewegh a Martin Reiner. Poté budou následovat vždy patnáctiminutové bloky autorských vystoupení na jednotlivých stanovištích (viz program níže), které budou probíhat zároveň a budou se čtyřikrát opakovat. Každý návštěvník si tak může zvolit pořadí stanovišť, která chce navštívit, podle vlastní chuti. Kdo získá razítka do tzv. Čumpasu (jež každý návštěvník obdrží buď při zahájení festivalu či na jednotlivých stanovištích) ze všech stanovišť, bude zařazen do slosování, jehož vyhlášení proběhne na afterparty v Absintovém klubu Les.

Těšíme se na Vaši účast nejenom na literárním minifestivalu ČUM (čtení pro univerzitu a město), ale také na prezentaci univerzity JSME OSTRAVSKÁ!!!, která bude probíhat po celou středu 7. 10. 2015 na Masarykově náměstí.

Stáhnout (PDF, 1.57MB)