Menzy OU na Facebooku

Autor: , 26. 4. 2017

Obě menzy Ostravské univerzity pro vás spustily společnou facebookovou stránku, která vás bude zásobovat čerstvými informacemi. Stavte se na jídlo do Kampus Palace, La Cantine i Black Kale se na vás těší!


Od března 2017 fungují v prostorách studentských kolejí Kampus Palace v centru města dvě nové restaurace, které zároveň slouží studentům Ostravské univerzity jako menzy, kde se mohou najíst za dotované ceny.

Provozovatelé obou restaurací (La Cantine a Black Kale) chtějí být studentům ještě blíže a rozhodli se připravit facebookovou stránku, na které budou zveřejňovat aktuální informace, denní menu, novinky, slevy a podobně. Zároveň ale bude sloužit i ke komunikaci opačným směrem, studenti se zde mohou zeptat na to, co je zajímá, reagovat a vyjadřovat se v různých anketách, kterými restaurace hodlají zjišťovat zájem studentů třeba i o konkrétní jídla.

Menzy nabízejí výhodné ceny nejen pro studenty, ale taky pro zaměstnance, kteří najdou podrobnosti v Portálu OU. Dejte svým menzám „like” a zajistěte si tak zásobu užitečných informací! Facebookový profil menz najdete zde.