Medické půlení v UV barvách

Autor: , 5. 2. 2016

Netradiční party, která zároveň přispěje na dobrou věc – tak naši studenti medicíny pojali Medické půlení, tedy oslavu úspěšného ukončení první poloviny studia medicíny. Přijďte i vy, jste srdečně zváni!

Většina z nás slaví bakalářské a magisterské státnice, medici slaví půlení – tedy přelomový moment v jejich studiu, kdy úspěšně zvládnou první polovinu studia Všeobecného lékařství. Od samé radosti zvou naši mladí medici i vás!

„Jménem 4. ročníku všeobecného lékařství LF OU a IFMSA CZ Ostrava všechny srdečně zvu na naši událost Medické Půlení. Připravili jsme pro vás netradiční party, která zároveň přispěje na dobrou věc – výtěžek z události bude věnován oddělení dětské hematologie a hematoonkologie FNO,“ vysvětlil Jan Kiša z IFMSA CZ Ostrava.

Těšit se můžete na party plnou UV barev – kromě bílého trička vás v záři UV světel rozzáří také neonové barvy, které budou na místě k dispozici. Vystoupí také neoficiální objev Ostravské univerzity 2015, kapela HEY!!!, jejíž členové jsou převážně z Lékařské fakulty Ostravské univerzity a DJs Luckyboy a Syncornoise.

Tedy 17. února 2016 zamiřte do klubu Cooltour na 21. hodinu večer s alespoň 80 korunami v kapse (pokud si nekoupíte lístek za 60 korun v předprodeji) a přijďte si užít dobrého pocitu z toho, že jste přispěli na léčbu dětí z výše zmíněného oddělení.

Více informací o události najdete na facebookové události.