Majáles se přesouvá na rok 2021

Autor: Jan Foltýn , 27. 7. 2020

Z důvodu neustálého rizika vyplývajícího z onemocnění COVID-19 se 26. ročník ostravského Majálesu přesouvá na květen 2021.

Ostravský Majáles se letos bohužel konat nebude. Ani po letošní změně termínu z května na září se aktuální koronavirová situace v Moravskoslezském kraji stále nevyvíjí příznivě a není tak možné zaručit úspěšné uspořádání tohoto festivalu.

„Jako studentská nezisková organizace bychom čelili riziku, které je pro nás příliš vysoké. Nemůžeme si dovolit riskovat takto velkou ztrátu, která by pro nás mohla být likvidační,“ říkají organizátoři ze studentské organizace Younie.

26. ročník Majálesu Ostrava se tedy uskuteční 7. května 2021 na Slezskoostravském hradě. I po přesunu ročníku na další rok organizátoři slibují hudební program téměř beze změny. „Většina headlinerů, kteří potvrdili letošní účast, se zúčastní i v novém květnovém termínu,“ sdělují organizátoři. Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Další informace můžete sledovat na Facebookové události, popřípadě na webových stránkách Majálesu Ostrava.