LF OU zve prváky na adaptační kurz

Autor: Eva Janíková , 28. 7. 2016

Co může být lepšího, než už při nástupu do prvního ročníku znát spolužáky, pedagogy i studenty ze starších ročníků. Lékařská fakulta Ostravské univerzity zve své budoucí prváky na zářijový adaptační kurz!

Seznámení se spolužáky, učiteli i studenty ze starších ročníků. Nejen o tom je Adaptační kurz LF OU!

Nejlepším startem studia na Lékařské fakultě Ostravské univerzity je adaptačním kurz. Dokládají to zkušenosti, které máme z předešlých sedmi ročníků. I když rozhodování jet či nejet není vždy jednoduché, tak zpětně studenti neváhají a „adapťák“ doporučují a mluví o něm s nadšením a úsměvem. Několik komentářů samotných studentů spolu s fotogalerií a dalšími informacemi můžete přečíst na našem webu http://akce.osu.cz/adaptacnikurzlf/.

Je to čas pro seznámení se spolužáky i pedagogy v neformálním prostředí, čas pro zábavu a také poznání sebe sama. A v neposlední řadě jsou to první kredity do následujícího studia – a to se vyplatí… J

Pokud jsi student/ka oboru Všeobecné lékařství, Všeobecná sestra nebo Porodní asistentka, tak je tato příležitost určena právě Tobě. Letošní ročník se bude konat 8. – 11. 9. 2016 v Jánských koupelích. Další informace pak naleznete v přiložené pozvánce.

Těšíme se na vás!

Organizátorky Eva Janíková a Radka Bužgová