Zaměstnavatelé z různých oborů odhalí zákulisí své firmy. Přijďte se porozhlénout a promyslet si, jakým směrem chcete vést svou budoucí kariéru. Naše partnerská univerzita VŠB – Technická univerzita pořádá Kariérní týden 2017, a to v týdnu od 16. do 20. 10. 2017. Budete si moci vyzkoušet pohovor nanečisto, čeká na vás spousta užitečných workshopů a prezentace firem, které nehledají zdaleka jen techniky. Zaměstnavatelé neustále nabírají nové lidi i na pozice v managementu, velký zájem je i o jazykově zdatné studenty. Právě proto může být akce zajímavá i pro studenty Ostravské univerzity. Dozvíte se také zajímavé tipy – například jak využít sociální sítě při hledání zaměstnání.
Začněte se porozhlížet už na škole, protože na přípravu půdy pro dobrou kariéru je právě teď nejlepší čas. Více informací najdete na webu VŠB, na kterém je potřeba se také na akci předem registrovat.