Kariéra PLUS: Už zítra!

Autor: , 13. 3. 2017

Už zítra 14. 3. 2017 budete mít v Aule VŠB - Technické univerzity Ostrava možnost potkat „tu pravou". Veletrh Kariéra PLUS vám umožní na jednom místě se porozhlédnout po pracovní příležitosti, která by vás naplňovala a bavila.


Přijďte poznat tu pravou práci, ten pravý džob! Kariéra PLUS vám opět představí více než stovku zaměstnavatelů.

Veletrh Kariéra PLUS každoročně poskytuje studentům a absolventům příležitost na jednom místě si udělat obrázek o tom, jaké všechny možnosti nabízí trh práce. A to jak v Česku, tak i v zahraničí. Letošní 10. ročník se koná 14. března 2017 od 9 do 15 hodin v prostorách Auly VŠB – Technické univerzity Ostrava a nabídne možnost seznámit se s více než stovkou firem, které hledají mladé lidi do svých řad.

Kariéra PLUS ale není jen veletrhem, celý den se odehrává ve festivalovém duchu a je plný soutěží, workshopů i dalšího doprovodného programu. Mimo jiné si můžete nechat zkontrolovat životopis nebo udělat fotku od profesionála, otestovat svou jazykovou úroveň nebo si zkusit simulovaný pohovor s odborníky z praxe.

Veletrh sice pořádá technická univerzita, ale na své si přijdou i studenti Ostravské univerzity. Firmy často poptávají například mladé lidi, kteří umí cizí jazykynebo IT. Na Ostravské univerzitě nebylo na tento den vyhlášeno rektorské volno, ale pokud se vám to mezi přednáškami podaří, vřele doporučujeme udělat si na veletrh čas. Je plný přínosných zkušeností.

Více informací o veletrhu najdete v tomto článku na OU@LIVE nebo na webu veletrhu Kariéra PLUS. Ostravská univerzita je hrdým partnerem veletrhu.

Související články: