JSME OSTRAVSKÁ: Časový harmonogram akce

Autor: , 6. 10. 2015

Už zítra to vypukne. Skvělé ostravské kapely, improvizované divadlo ImPéčko, vědecká show Michaela Londesborougha i křest studentského piva IQač. Začínáme v 10 hodin na Masarykově náměstí, přijďte se seznámit!

Přinášíme vám podrobný harmonogram akce JSME OSTRAVSKÁ!!!, která se bude konat 7. října 2015 na Masarykově náměstí po celý den. Začínáme v 10 hodin programem hlavně pro středoškoláky, odpoledne pokračujeme tím nejlepším z ostravské kulturní scény a večer zakončíme literárním minifestivalem ČUM (aneb čtení pro univerzitu a město).

Srdečně zveme všechny, kteří mají rádi živé akce, které zároveň podporují dobrou věc. Přečtěte si více o programu zde nebo se podívejte na podrobný časový harmonogram níže. Těšíme se na vás už zítra v centru Ostravy!

JSME OSTRAVSKÁ!!! Přijďte se seznámit

Akci finančně podpořilo Statutární město Ostrava. Děkujeme!