Jdete na Majáles? Vyhrajte lístek na Colours!

Autor: , 11. 5. 2017

Pozor, pozor! Ostravská univerzita vyhlašuje na majálesový den soutěž o vstupenku na Colours of Ostrava. Ztělesněte hlášky na našich podtáccích v originální fotce, ohromte porotu a lístek je váš!

Po celý majálesový den probíhá soutěž s Ostravskou univerzitou o vstupenku na Colours of Ostrava. Přijďte na stánek Ostravské univerzity (naproti hlavní scény pod vysokou pecí), vyzvedněte si podtácek s hláškou a ztělesněte ji originálním způsobem ve fotce na Instagramu.

Aby vaše fotka byla zařazena mezi soutěžící, je potřeba označit Ostravskou univerzitu (@Ostravska_uni), přidat hashtag #jsmeostravska a sledovat instagramový profil Ostravské univerzity. Do soutěže budou zařazeny pouze fotky, které budou na Instagram nahrány do 19. hodiny, následně porota vybere deset nejlepších, z nichž jeden vyhraje dárky od Ostravské univerzity v čele se vstupenkou na festival Colours of Ostrava.

Vyhlášení vítěze proběhne po koncertě Rockyho Leona okolo 19.30 hodin na stánku Ostravské univerzity. Vítěz se bude muset prokázat daným instagramovým profilem – podmínkou je tedy vyzvednout si výhru v tento čas na stánku Ostravské univerzity osobně.

Na stánku Ostravské univerzity ale můžete po celý den vyhrávat také drobnější ceny – projděte například naším kvízem „Mysli smysly“ a získejte mikinu v originálním designu Jsme Ostravská! nebo festivalový kelímek NickNack i s pivem. Pokud to nevyjde, máme pro vás i ceny útěchy – tak se stavte, třeba i jen posedět v našich pohodlných lehátkách a dát si vodu nebo čaj zdarma.

Letos navíc spolupracujeme s organizací Člověk v tísni – na našem stánku budete mít příležitost přispět na stavbu školy v Africe a dozvědět se o organizaci více.

Těšíme se na vás na stánku Ostravské!