Infoschůzka? Přijďte na cool setkání!

Autor: , 13. 9. 2017

Žádné sáhodlouhé proslovy. Prostě IQač zdarma, hromada užitečných informací a setkání s dalšími studenty. To je Infoschůzka, kterou pro vás chystají studenti na 3. října od 16 hodin v bývalé menze.


Zvědavost, očekávání, možná trochu obavy a taky těšení. Začátek semestru bývá v prváku emočně vypjatý. Přijďte napjetí spláchnout a vykročit do semestru tou správnou nohou! FOTO: Tereza Šišmišová

„Infoschůzka nebude žádným nudným oficiálním setkáním, na kterém vedení univerzity studentům říká, proč zde přišli studovat. Bude to přátelské a neformální setkání všech prváků, u kterého je přivítáme našim oficiálním pivem studentů Ostravské univerzity a dáme studentům možnost dotázat se na vše, co je ohledně studia i studentského života zajímá,“ vysvětluje Vojta Smolka, prezident studentské organizace Stavovská unie studentů, která infoschůzku pořádá.

„Chceme pořádat nejen akce, které jsou určené pro zábavu, jako jsou například podzimní Vítání prváků a Bloody Halloween. Ale i akce určené primárně pro pomoc novým i stávajícím studentům,“ dodává.

Infoschůzka se bude konat 3. října 2017 od 16 hodin v prostorech bývalé menzy na ulici Reální v centru města (budova Filozofické fakulty Ostravské univerzity). Na uvítanou na každého z vás čeká již zmiňovaný IQač, oficiální pivo studentů Ostravské univerzity, abychom mohli všichni společně „pozvednout krygl“ a připít na nový akademický rok.

Následně budete mít příležitost dozvědět se všemožné informace týkající se nejen studia, ale také například stipendií a možností vycestování do zahraničí nebo získávání praxe při studiu. K dispozici vám budou starší studenti z vaší fakulty i zástupci univerzity.

Po programu Infoschůzky plynule naváže afterparty s IQačem, jejíž konec je otevřený. Srdečně zveme všechny prváky na akci, která se bude konat na základě osvědčeného a nenahraditelného principu: Studenti studentům. Přijďte, těší se na vás Stavovská unie studentů Ostrava!