„Naše kurzy jsou postaveny na základě průzkumu potřeb lidí, kteří pracují v oblasti HR a vedoucích pracovníků. Jsou vytvářeny ve smyslu globální zkušenosti a lokální potřeby,“ uvádí Eva Králíková s tím, že celý kurz je zaměřen hodně prakticky.
Lektoři jsou lidé s bohatou praxí v Česku i v zahraničí a kurz obsahuje pouze 20 % teorie oproti 80 % praxe. Navíc součástí je i stáž ve firmě.
Studenti Ostravské univerzity mají jedinečnou možnost získat tyto cenné zkušenosti a hlavně významný bod v profesním životopise (a s ním i podstatnou konkurenční výhodu oproti ostatním na trhu práce) za minimální částku 5 000 korun. Externí účastníci z firem a institucí totiž platí více než 30 000.
S přihlášením neotálejte: kurz začíná již 22. 10. 2015! Více podrobností se dozvíte na webu HR Akademie