Grammy na Ostravské: Zveme vás na Akademický den OU 2017

Autor: , 19. 10. 2017

Využijte rektorského volna a přijďte zažít hvězdnou atmosféru Akademického dne Ostravské univerzity. Ceny rektora převezmou úspěšní studenti a akademici v dolnovítkovickém Gongu 14. listopadu od 13 hodin.


Akademický den Ostravské univerzity 2016. FOTO: Tereza Šišmišová

Kdo nezažil Akademický den Ostravské univerzity, těžko si umí představit, že některý akademický ceremoniál může dosáhnout tak velkolepé atmosféry. Předávání Cen rektora připomíná slavné Grammy a vystoupení akademiků zase proslovy na TED. Přijďte to zažít taky.

14. listopadu 2017 je od 12 hodin vyhlášeno rektorské volno. Od 13 hodin začne Akademický den Ostravské univerzity v Multifunkční aule Gong v Dolní oblasti Vítkovice. Na programu je zejména předání Cen rektora akademikům i studentům za jejich úspěchy a zásluhy pro společnost. Na akademické půdě však nesmí chybět odborný výklad, avšak s trochou nadsázky a vtipu. Vystoupí prorektor Ostravské univerzity, proslulý řečník docent Pavel Drozd a děkan Fakulty umění Ostravské univerzity, proslulý ostravský performer docent František Kowolowski.

Po skončení programu, který doprovodí žesťový kvintet a komorní orchestr Fakulty umění Ostravské univerzity čeká na všechny návštěvníky raut včetně pití zdarma.

Lépe než slova však atmosféru Akademického dne Ostravské univerzity vykreslí video z loňského ročníku či medailonky loňských vítězů Cen rektora. Podívejte se a nalaďte se na Grammy na Ostravské!