FSS OU Vás zve na seminář “Participativní přístupy v sociální práci”

Autor: , 11. 9. 2015

Stáhnout (PDF, 284KB)

Fakulta sociální studiíí Ostravské univerzity

Vás zve na ojedinělý odborný seminář “Participativní přístupy v sociální práci”

Ve dnech 17. – 18.9. se setká široká platforma akademiků, praktiků sociální práce a lidí se zkušeností “uživatelů sociálních služeb”. Diskutovat budeme o tom PROČ, JAK, KDY, KDO, KDE A S KÝM můžeme aplikovat participativní přístupy.

Přednášet budou významní odborníci ze zahraničí, jmenujme Leidu Schuringu (expertku na komunitní práci z organizace Synnervate z Holandska) či Michaela Lavaletta (akademika věnujícího se radikální sociální práci z Liverpool univerzity v Anglii).

Vystoupí řada tuzemských přednášejících, mezi nimi lidé, kteří jsou či byli uživateli sociálních služeb.

Veřerní program ve čtvrtek 17.9. zajistí divadelní soubor lidí bez domova Kruh naděje. Přiďte se společně s námi zamyslet nad tím, jak dosáhnout na důstojné bydlení (prostory Staré Arény od 19:30).

Za realizační tým FSS OU

Eliška Lindovská, Alice Gojová, Kateřina Glumbíková