Festival bezpečnosti: Přijďte se podívat

Autor: , 29. 5. 2018

Již zítra proběhne v Dolní oblasti Vítkovice Festival bezpečnosti, na kterém mohou lidé poznat blíže techniku a výstroj záchranných složek i novinky v oblasti bezpečnosti. Akce je zdarma a je vhodná i pro děti.

30. května 2018 se v Dolní oblasti Vítkovice uskuteční Festival bezpečnosti, akce, na které se bude prezentovat Policie ČR, Hasičský záchranný sbor, Zdravotnická záchranná služba, Armáda České republiky, Městská policie OSTRAVA, OKD-Hlavní báňská záchranná stanice Ostrava, Fakulta bezpečnostního inženýrství VŠB – TU Ostrava, Lékařská fakulta Ostravské univerzity, střední školy zabývající se bezpečností v kraji, dobrovolní hasiči, Hasičská vzájemná pojišťovna i další instituce a spolky, které se bezpečností zabývají.

Na akci nebudou chybět ukázky zásahu záchranných složek ani soutěže a vzdělávací a osvětové aktivity pro děti. Podrobné informace o akci najdou zájemci na facebookové události akce.