Evropský výzkumný institut sociální práce Vás zve na konferenci o výzkumu v sociální práci, 13. – 14. 10. 2014

Autor: , 19. 8. 2014

Evropský výzkumný institut sociální práce (ERIS) je jedním z institutů Ostravské univerzity. Zabývá se výzkumem sociální práce na evropské úrovni, s cílem stát se zdrojem znalostí a dovedností pro vytváření dobré praxe sociální práce v celé Evropě. ERIS každoročně pořádá mezinárodní konference, a tak ani letošní rok není výjimkou.

Proto Vás srdečně zveme na mezinárodní konferenci

“Research and social work practice – mutually beneficial endeavour or uneasy bedfellows?”

Konference se bude věnovat několika hlavním tématům:

– cíle sociální práce a jak jich může být dosaženo prostřednictvím výzkumu

– nejefektivnější typy výzkumu v sociální práci

– jakým způsobem výzkum přispívá k pozitivnímu rozvoji sociální práce

Jako hlavní řečníci vystoupí profesor Donald Forrester z Bedfordshire univerzity v Anglii, či profesor Peter Erath z univerzity v Eichstaettu v Německu. Dále vystoupí zástupci z univerzit v Hertfordshire či v Plymouth (Anglie), Karlovy univerzity, Ostravské univerzity, Loewenstein Hospital (Izrael) a další.

Konference se uskuteční ve dvech 13. – 14. 10. 2014

Místo konání: The Fielder Centre, Hatfield, UK

Více informací naleznete v následujícím odkaze: