Včerejší Inauguration Day a dnešní Formality Day zahraniční studenty oficiálně zařadily do studia na Ostravské univerzitě, teď už je čekají jen méně formální a hlavně zajímavé věci k poznávání: třeba česká kultura, kuchyně, zvyky a svátky, ale taky různá zákoutí Ostravy.
Pokud máte chuť prožít s nimi tyto chvíle plné překvapení a zároveň poznat něco z jejich kultury, doražte dnes večer do klubu Atlantik na Czech National Evening, zahajovací kulturní večer, který v následujících týdnech budou vést právě zahraniční studenti a vy budete mít možnost poznat zase jejich kulturu a zvyky, ochutnat tamní jídlo a pití a podobně.
Sledujte facebookovou událost akce Czech National Evening. Akci (stejně jako i ostatní akce pro zahraniční studenty na Ostravské) pořádá studentská organizace International Student Club OU.

Zahraniční studenti na Inaguration Day OU.