Středeční Warm-up, startovací akce, zahájil studentské oslavy jara na Masarykově náměstí. Kromě finále University Band Contest (vítězem se stala kapela In Collapse, gratulujeme!) se po celý den soutěžilo a závodilo o ceny.
Další příležitost naladit se na Majálesovou notu nastane 8. dubna při Tour de Pub. Vítěz, tedy hrdina, který nejrychleji projde sedm pivních stanovišť mezi Barrákem a Minikinem, vyhraje mimo jiné majálesové vychytávky taky VIP vstupenku. Zápisné je zdarma a registrace se otevírá téhož dne v Barráku v 17:00. Podrobnosti najdete na facebookové události zde.
Další den bude potřeba zvolnit tempo, proto je v plánu Turnaj v deskových hrách (FB událost zde). Registrace začíná ve 13:30 a počet míst je omezen na pouhých 20, proto není radno otálet! Deskohraní se bude konat v prostorách StudentOFF na Reální ulici.
15. dubna se má Trojhalí Karolina otřásat v základech, postará se o to Skate Contest & Best Trick Contest. Akce nazvaná Show Your Life je letošní novinkou. Na programu jsou exhibice, hip hop, twerk, street dance, ale taky pivo, DJs a pohoda – podrobnosti se dočtete na facebookové události zde.
V plánu je také Literární noc 17. dubna, Rock’n’Majáles 22. dubna a Hudební jam 24.dubna, proto zůstaňte naladěni s OU @live, abyste nezmeškali podrobnosti i o těchto akcích.
Samotný majálesový den pak nastane 29. dubna v Dolní oblasti Vítkovice. Většina jmen vystupujících kapel je již k mání na facebookové události Majálesu. Informace o harmonogramu a průvodu vám také brzy přineseme!
A pokud se už nemůžete dočkat, stejně jako my, můžete www.RUBAT.cz spolu s Majálesem.