Doběháno! Projekt Okolo přehrady sklidil úspěch

Autor: , 2. 6. 2015

Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity podpořila nově vzniklý regionální projekt s názvem Okolo přehrady. Skupina dobrovolníků, kteří milují běh, se rozhodla změnit postoj lidí k nezdravému způsobu života a odstartovala sérii akcí pro širokou veřejnost kolem přehrady Olešná.

Ostravská univerzita podpořila iniciativu za zdravější životní styl.

Každé úterý po dobu deseti týdnů se na Olešné u Frýdku-Místku scházeli pohyboví nadšenci – začátečníci i zkušení běžci, aby společně v každém z těchto týdnů uběhli 4,5 kilometrů.

Přírodovědecká fakulta (PřF) Ostravské univerzity tuto akci podpořila jak programově, tak i v podobě dárkových předmětů.

Fotky z akce a reflexi studentky katedry matematiky PřF, Mgr. Lucie Schaynové, která se na organizaci podílela, si můžete přečíst na webu PřF.