Didaktické intervence II. / Pozvánka a ohlédnutí

Autor: , 24. 10. 2017

Zapojit Karla IV. do letošních parlamentních voleb se nám sice - bohužel či naštěstí - nepodařilo, ale... Druhé intervence proběhnou v úterý 31. října (15.45 - 17.45) v Centru PANT.

Stáhnout (PDF, 268KB)

Kulturní a vzdělávací Centrum PANT bylo zcela zaplněné studenty humanitních oborů, středoškolskými a vysokoškolskými učiteli a zažilo představení dvou inspirativních modelových hodin – jedné pohybující se na pomezí mateřského jazyka a historie a druhé patřící do oblasti politologie. Podstatná byla následná diskuse, jež se točila kolem vytčených cílů a efektivnosti navržených metod. Níže vyvěšené výukové materiály mohou čtenáři poskytnout rámcový přehled o didaktickém obsahu setkání, doprovodný výklad ani celkovou atmosféru nicméně nahradit nemohou. Kvůli těm musíte přijít za námi.

Cesta do hlubin Karlovy duše aneb Pět pohledů  na (ne)známého Otce vlasti / Nela KABELKOVÁ, Aneta BARTONÍKOVÁ, Hana MATUŠINCOVÁ, Lucie PETRÁSKOVÁ a Marcela PROCHÁZKOVÁ

Tváří v tvář publiku, laskavému i kritickému

Stáhnout (PPT, 4.43MB)

Stáhnout (PPT, 4.83MB)