Den otevřených dveří na referátu vědy a tvůrčí činnosti

Autor: , 1. 10. 2015

Straší Vás ze spaní WOS? Nevíte, jak financovat svůj výzkum? Nebo jen chcete poreferovat o svých úspěších či neúspěších ve vědě u dobré kávy? Pak přijďte 9. října na rektorát!


POJĎTE DÁL. Docent Pavel Drozd, prorektor pro řízení vědy a tvůrčí činnosti, pořádá den otevřených dveří pro všechny zájemce o vědu a výzkum na OU. FOTO: Tereza Gerthnerová

Studenti, doktorandi, akademici, zaměstnanci – všem se referát vědy a tvůrčí činnosti otevře v pátek 9. října. Od 9 do 14 hodin se budete moci přijít zeptat na cokoli, co Vás zajímá.

„Ať už se jedná o to, jak si představujeme kvalitní vědu, nebo poskytování informací o Studentské grantové soutěži, programu Horizont 2020, Visegrádských fondech, Grantové agentuře České republiky, či o čemkoli, co se týká vědy a výzkumu, na referátu vědy a tvůrčí činnosti pro Vás máme odpovědi. A pokud odpověď znát nebudeme, víme, kde ji hledat,“ slibuje Alena Cibulcová.

S tímto nápadem přišel v létě docent Pavel Drozd, prorektor pro řízení vědy a tvůrčí činnosti, a už teď získala konkrétní podobu. „Chtěli jsme hlavně získat nápady a podněty od pramene,“ říká Pavel Drozd.

Celá akademická obec je tedy srdečně zvána 9. října na rektorát (ulice Dvořákova v centru města) – v místnosti 205 se na Vás bude těšit Pavel Drozd se svým týmem!

Stáhnout (PDF, 251KB)

Související články: