Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Druhý den akademické olympiády byl ve znaku druhých míst. Stříbrnou medaili vybojovali Jakub Zemaník (5000 metrů), Barbora Mikulcová (oštěp), Nikol Šebestíková (100 metrů překážky), Andrea Kašovská (trojskok) a ve štafetě 4×100 metrů Jakub Trlica, Martin Jendželovský, Matěj Linhart a Lukáš Lehocký.
„Štafeta, to byl krásný závod. Naši kluci prohráli ve finiši o jednu tisícinu sekundy, rozhodla cílová fotografie,“ říká Radim Kofránek, vedoucí sportovní reprezentace. Lukáši Lehockému se podařilo vybojovat také 3. místo v další běžecké disciplíně: 100 metrů muži.
„Atletika dnes pokračuje druhým dnem soutěží, a my opět máme želízka v ohni,“ slibuje si Radim Kofránek od dnešního dne. Tak držte palce našim sportovcům spolu s OU@LIVE!