Gól v prvních 20 vteřinách, skvělé zákroky brankáře Andrease Kubáně, dlouhé vedení 2:1, legendární pokřik „My máme holky!“… Nic z toho nepomohlo a Vysoká škola báňská – technická univerzita Ostrava (VŠB) nakonec v Ostravském hokejovém derby 2016 porazila výběr Ostravské univerzity (OU).
Ale dlouho se nesmutnilo. Hned pár dní poté se totiž hokejovému týmu OU podařilo vyřadit VŠB na Českých akademických hrách (ČAH), kde naši hokejisté postoupili do závěrečného turnaje. Držte palce, ať ve Slaném (kde se letos ČAH konají) Ostravská zazáří a obhájí svůj titul mistra České republiky z loňských her!
OU@LIVE je ve spojení s Michalem Seberou, novým vedoucím sportovní reprezentace Ostravské univerzity – budeme vás ihned informovat. Rozhodne se každým dnem, držte palce s námi!
O-SU! O-SU!