Cestapromlade.cz: stáže po celé republice

Autor: , 2. 3. 2017

Grafika, cestovní kancelář, finanční controllig, administrativa… Portál Cestapromlade.cz nabízí stáže po celé republice, ve kterých mají studenti možnost udělat krok blíže své vysněné kariéře.


Ministerstvo práce a sociálních věcí nabízí další možnost, jak získat stáž ve firmě.

Nikdy není příliš brzo nastartovat kariéru, získat zkušenosti i kontakty a trochu se porozhlédnout v oboru. Proto Fond dalšího vzdělávání Ministerstva práce a sociálních věcí spustil web cestapromlade.cz, kde mohou studenti posledních ročníků najít stáže ve všemožných oborech po celé republice.

Pokud vás láká prohlédnout do zákulisí oboru, který studujete, neváhejte a podívejte se na nabídku. Ve hře je více než 100 firem a další neustále přibývají. Kromě firem, které jsou již v nabídce, si můžete také vybrat vlastní firmu, které projekt hradí odměnu pro vašeho mentora, který se vám věnuje a garantuje odborou úroveň stáže. Stáž může být spojena s odbornou praxí, která je součástí studia, v takovém případě můžete o spolupráci s konkrétní firmou žádat také prostřednictvím své fakulty, katedry nebo tutora praxí.

Více informací najdete na http://www.cestapromlade.cz/.