Vedoucí sportovní reprezentace Ostravské univerzity, Mgr. Radim Kofránek, vyzývá všechny sportovní nadšence z řad studentů, aby neváhali a využili poslední možnosti přihlásit se na letošní České akademické hry. „Studenti tak mají možnost zažít jedinečnou atmosféru akademické olympiády a porovnat se s nejlepšími sportovci z jiných vysokých škol,“ jmenuje výhody reprezentace své Alma mater.
Zatím je přihlášeno skoro 50 studentů a disciplíny, jež jsou stále otevřené k přihlášení, jsou následující: aerobik, atletika, badminton, bowling, fotbal (muži), kuželky, lukostřelba, nohejbal, orientační běh, plavání, plavání s ploutvemi, softball (ženy), stolní tenis, šplh, vodní slalom a sjezd a volejbal (muži).
Stačí zaslat své údaje (jméno a příjmení, datum narození, studovaná fakulta, sportovní disciplína a nejlepší dosažené výsledky v ní) vedoucímu sportovní reprezentace (radim.kofranek@osu.cz). Registrace se uzavírá 31. 8. 2015.
Nezapomeňte také upřesnit termín, ve kterém potřebujete zajistit ubytování v Olomouci, kde se akce bude  od 7. do 11. září 2015 konat. Zjistíte jej podle tohoto rozpisu.
Podrobnosti o programu  naleznete na webu Českých akademických her. Více o akademickém sportu na Ostravské univerzitě se pak dozvíte na Portálu OU.