České akademické hry: Přihlaste se!

Autor: , 21. 8. 2015

Stále ještě se můžete přihlásit do reprezentace Ostravské univerzity v některých sportovních disciplínách a zažít tak jedinečnou atmosféru Akademických her. Budou se konat v září v Olomouci.

STŘÍBRNÍ FOTBALISTÉ. Loni se fotbalové reprezentaci Ostravské univerzity podařilo na Českých akademických hrách vybojovat stříbrnou medaili. Kdo zaboduje letos?

Vedoucí sportovní reprezentace Ostravské univerzity, Mgr. Radim Kofránek, vyzývá všechny sportovní nadšence z řad studentů, aby neváhali a využili poslední možnosti přihlásit se na letošní České akademické hry. „Studenti tak mají možnost zažít jedinečnou atmosféru akademické olympiády a porovnat se s nejlepšími sportovci z jiných vysokých škol,“ jmenuje výhody reprezentace své Alma mater.

Zatím je přihlášeno skoro 50 studentů a disciplíny, jež jsou stále otevřené k přihlášení, jsou následující: aerobik, atletika, badminton, bowling, fotbal (muži), kuželky, lukostřelba, nohejbal, orientační běh, plavání, plavání s ploutvemi, softball (ženy), stolní tenis, šplh, vodní slalom a sjezd a volejbal (muži).

Stačí zaslat své údaje (jméno a příjmení, datum narození, studovaná fakulta, sportovní disciplína a nejlepší dosažené výsledky v ní) vedoucímu sportovní reprezentace (radim.kofranek@osu.cz). Registrace se uzavírá 31. 8. 2015.

Nezapomeňte také upřesnit termín, ve kterém potřebujete zajistit ubytování v Olomouci, kde se akce bude  od 7. do 11. září 2015 konat. Zjistíte jej podle tohoto rozpisu.

Podrobnosti o programu  naleznete na webu Českých akademických her. Více o akademickém sportu na Ostravské univerzitě se pak dozvíte na Portálu OU.