Cena rektora: navrhněte své kandidáty

Autor: , 1. 7. 2016

Máte ve svém okolí kolegu, který dosáhl mimořádných vědecko-výzkumných či jiných tvůrčích výsledků? Navrhněte jej na Cenu rektora, může získat až 100 000 korun na další rozvoj jeho činnosti.

Kandidáty můžete navrhnout i vy!

Vědci, umělci, uznávaní odborníci, ale i kreativní spolužáci, velmi nadaní nebo aktivní studenti, kteří se zapojují do proměny společnosti. Ti všichni mohou být nominováni na Cenu rektora a letos poprvé může nominace podávat kterýkoli člen akademické obce Ostravské univerzity.

Pravidla pro nominace a formuláře pro jejich podávání najdete na Portálu OU, konečný termín pro podávání nominací je 31. srpna 2016. Ocenění budou slavnostně předána na výročním Akademickém dni Ostravské univerzity 15. listopadu 2016.

V případě dotazů pište na monika.sumberova@osu.cz.