Úvodem…

Autor: , 4. 5. 2014

Zdravím všechny, kteří zavítali na můj blog 🙂

Jmenuji se Tereza a jsem studentkou oboru Politická a kulturní  geografie na OU. Pocházím z Ostravy, ale momentálně jsem na ročním studijním výjezdu v Německu. V malebném městě Münster, který leží ve spolkové zemi Severní Porýní -Vestfálsko.

A právě na tomto blogu bych vám chtěla trochu přiblížit můj život (tady v Německu) a třeba i některé z vás sem nalákat. Součástí článků budou i fotografie. Hlavní náplní blogu budou rozhovory s mezinárodními studenty o jejich vlasti. Naleznete v sekci : Má vlast. Dále pak mezinárodní rozhovory s Čechy žijícími v cizině, ale samozřejmě i klasické články ze života Erasmus studenta 🙂

Tak snad se vám to bude líbit!

Těším se na vás! 🙂

Vaše T.